BIO

Kreatywny producent TV, posiadam  13 lat doświadczenia zawodowego w dziedzinach tworzenia reklam, zwiastunów, realizacji telewizyjnej , motion broadcast designu i copywrittingu. Sprawując funkcję producencką organizuję pracę począwszy od briefu, pracy na budżecie, kreacji, produkcji po dostarczenie materiałów na emisję, włączając silnie sprawy logistyczne, finansowe i prawne.
Jestem osobą kreatywną z mocnymi umiejętnościami inspiracji współpracowników dla osiągnięcia strategicznego celu (raport DISC Extended). Z dużym powodzeniem tworzę od podstaw workflow produkcyjne wraz z procedurami dostarczenia do emisji. Posiadam duże doświadczenie w kreowaniu i wdrażaniu opraw telewizyjnych, produkcji zwiastunów programowych, nadzoru i produkcji reklam ramówkowych i programowych, programów. Z sukcesem produkuję programy telewizyjne, reportaże, mini reportaże (felietony).
Pracę zacząłem jako dziennikarz działu publicystyki Telewizji Polsat: „Interwencja”, „Dyżur”, reportaże, studio Top Trendy (2004 r.). Z wielkim sukcesem o 4 reportażach napisano w gazetach codziennych Fakt, Super Express, Puls Biznesu („Dentystka-oszustka”, „W domu Violetty Villas”, „Prostytucja nieletnich”). Wcześniej odbyłem staże w radio RDC i TVN (Uwaga!). Po pewnym czasie odkryłem w sobie cenne zdolności kreacji w montażu telewizyjnym oraz reżyserii. Przez chwilę w TVP3 zajmowałem się reżyserią montażu w programie „30 minut”. W Telewizji Puls zajmowałem się kreacją montażu (m.in. „Kościół w potrzebie”), ale przede wszystkim zainteresowała mnie tematyka autopromocji. Do dziś wyprodukowałem ponad 1500 spotów telewizyjnych, 120 mini-reportaży, 3 reportaże. Miałem również przyjemność zmontowania dwóch filmów dokumentalnych („Żyłem 17 razy – o Jerzym Kawalerowiczu”, „Warszawa 1944-Opole 2006”). Od 5 lat jestem odpowiedzialny za Dział Autopromocji w TV Puls i Puls2 tworząc całą wizję, strategię i trendsetterskie rozwiązania.
Specjalizacje:
1. Obszerna kreacja oprawy antenowej, merytoryczne i praktyczne kierowanie wizualną stroną anteny TV;
2. Zarządzanie zespołami producentów i projektami, techniczna organizacja pracy, biznesowe tworzenie marki produktu i firmy;
3. Elastyczność produkcyjna, multitasking telewizyjny;
4. Zaawansowana analiza telemetryczna;
5. Reżyseria i produkcja programów telewizyjnych;

Reklamy