7 pomysłów na historie, których ludzie pragną słuchać, czytać, widzieć.

ŚCIŚLE TAJNE

Obiecajcie, że nikomu tego nie pokażecie! Oczywiście żartuję… pic polega na tym aby to właśnie powiedzieć i przekazać dalej. Sprzedawaj informacje niedostępne dla zwykłego człowieka. Teorie spiskowe, sekretne przepisy, tajemnice zza kulis…

PLOTECZKI

Na to łapie się każdy, kto chciałby poznać szczegóły z życia, niewygodne fakty celebryty – oh, oh, oh.  Korzystaj z opowieści takich, w którym pokazany jest Twój pozytywny udział.

OD ZERA DO BOHATERA

Kiedyś była sprzątaczką, a dzisiaj zarządza jedną z największych firm w Polsce… Ja znam historię pewnej barmanki, dzisiaj jest dyrektorem operacyjnym w jednej z największych TV w Polsce. Te historie od dawna przykuwają naszą uwagę… a jeśli prowadzisz firmę szkoleniową to tu historie sukcesu będą dźwignią do skorzystania z Twoich usług.

EFEKT MOTYLA

To moje ulubione – „pracują po 3 godziny dziennie i zarabiają 25 tys. euro miesięcznie”.

Co sprawia, że ci ludzie są tak bogaci? Ano Twoje rozwiązanie! Dlaczego nie skorzystać z tego?

Już teraz nie musisz trzeć na tarce, raniąc przy okazji swoje ręce.

SENSACYJNE ROZWIĄZANIA (NAUKOWE I NIENAUKOWE)

Już nie będziesz mieć haluksów, zmarszczek, fałd skórnych. Sensacyjne odkrycie naukowców pozwoliło łatwym domowym sposobem pozbyć się kłopotliwych dolegliwości. Czy wiesz jak już można podczepić Twoją usługę?

PRZEPIS NA WYGRANĄ

Rywalizacja dwóch jednostek, gapie… któż nie lubi jak wygrywa ten słabszy z tym silniejszym. Dlaczego ma nie wygrać dzięki Twoim rozwiązaniom?

MASZ PROBLEM – MASZ ROZWIĄZANIE

Proste sposoby na odkurzanie, przykręcanie śrubek do ścian, naprawę komputera, korekty zdjęcia w photoshopie. Dlaczego nie miałbyś podsuwać tych myśli?

Reklamy