7 postanowień, które nie uda mi się spełnić w ciągu 30 dni

Jak można zrealizować postanowienia? Małymi krokami może nie najszybciej, ale najpewniej. Codziennie. Tak by nie wymagało za dużego wysiłku… Złotówka dziennie odkładana do skarbonki to 30 złotych po 30 dniach. 10 min. dziennie dla domu to po 12 dniach – 2 godziny. W ciągu dwóch godzin można posprzątać wiele 😌. Gotowi? Po 30 dniach Wasze postanowienia spełnią się tak jak moje. 

Na pewno nie korzystając z tego mam zaniedbany porządek w moim domu, obżeram się słodyczami i nie widzę większej radości z uzbieranych złotówek za wykonanie 30 ciężkich dni.

To czyli czas na moje małe kroki, bo to one powodują, że te postanowienia realizują się.

START od dzisiaj. Cotygodniowy update na moim blogu 😎

Kto dołącza, ręka w górę.

Codziennie:

1. 20 min. sprzątania dziennie wystarczy, by dom lśnił po 10 dniach 😉 #CZYSTYDOM

2. 30 min pisania notatki na bloga. #AKTUALNYBLOG

3. 10 złotych do skarbonki. #300PLNnaWycieczkę

4. Nie jem słodyczy. Zastępuję je owocami! niestety, uzależniony jestem od słodyczy. To co nagroda co 7 dzień? Tak! Wtedy mogę sobie pozwolić na małe co nieco. #DIETA

5. Ciekawe zdjęcie na instagrama. #30INTERESTINGPICTURES

6. Moje zadanie xxx 😉 (brzmi jak coś sprośnego… To zadanie jest moją tajemnicą) #BODYPLEASURE

7. Dwa angielskie słówka. 😈 #BETTERENGLISH

Małe kroki wymagają dyscypliny czasowej, nie tak wielkiej determinacji jak  przy wyzwaniach wielkiego kalibru. Uczy cierpliwości. Lepiej nie przekraczać czasu… Jeśli powiedzieliśmy 20 min. to oznacza 20 min. Nie dłużej, nie krócej.

AKTUALIZACJA:

Ta edycja idzie mi ciężej niż poprzednia. Trudno jest mi realizować m.in. 2, 4, 7 punkty. Reszta idzie swoim normalnym torem. Efekty już są widoczne. Czas wzmocnić siły.

Reklamy