To kiedy zobaczymy sezon 6 Breaking Bad?

Kliknij tu by przeczytać najnowszy artykuł!

Znacie ten serial? Jeśli nie to od razu proponuję umilić sobie życie. Według wielu źródeł Breaking Bad jest jednym z najlepszych seriali ostatnich lat. Obok „Gry o tron”, „House of Cards”, „Sherlocka Holmesa” mamy zaskakującą, trzymającą w napięciu i pięknie sfilmowaną na dosyć długich kadrach historię nauczyciela chemii, który w ostatnich miesiącach swojego życia postanawia zabezpieczyć finansowo swoją rodzinę. W jaki sposób… no jak sam tytuł podpowiada… sposób „ponad prawem. A co taki chemik mógłby robić? Tak… produkować „metę”

Nie będę mówił co to „meta”, bo nie wiem. Niebieska jest najlepsza ;-).

Tutaj kilka opinii o serialu:
http://blog.gandalf.com.pl/najlepsze-z-najlepszych-seriale/

http://aniakruk.natemat.pl/180337,5-seriali-ktore-musisz-obejrzec

http://www.filmweb.pl/rankings/serial/world

Vince Gilligan, reżyser, scenarzysta Breaking Bad powiedział dla NBC:

Walter White nie umarł, tak samo jak Breaking Bad. Trzymaliśmy to w tajemnicy przez kilka miesięcy. Teraz wyciągamy kota z worka. Nadchodzi sezon 6 Breaking Bad! Będzie prawdziwie i epicko jak dotychczas.

więc internety oszalały i wypuścił takie oto trailery:

i tak jakby ucichło… więcej o Breaking Bad ani widu ani słychu. No oprócz tego (amerykański odpowiednik ASZ Dziennik).

‚Breaking Bad’ Reunion 2017 — Is It Happening?

Ostatnio miałem rozmowę ze znajomym z AMC z Londynu i… coś jest na rzeczy z tym BB. Czyli drodzy fani jest nadzieja na 6 sezon już w 2017 roku. Myślicie, że dadzą radę? Trzymam za nich kciuki.

P.S. Dla tych, którzy nie wiedzą to serial „Better Call Saul” jest połączona z historią Gusa Fringa i Salamanki oraz Mike’a Ehrmantrauta. A Saul to prawnik, którego znamy serialu BREAKING Bad. Zanim trafił kompletnie na złą drogę… zobaczcie – nie będę spoilerował.

Reklamy