Dlaczego wyprodukowaliśmy program „SUPER!”?

Za nami 5 pilotowych odcinków programu „Super!” w TV Puls. Pokazaliśmy, że świat nie jest czarno-biały… jest kolorowy i na dodatek kalejdoskopowo-pomysłowy.

Bardzo ciekawe tematy takie jak: pierścień odczytujący tekst dla niewidomych, sztuczny psi nos wykrywający raka, miasto bez korków dzięki specjalnemu systemowi umieszczonemu w każdym samochodzie.

Nasi reporterzy zmierzyli się m.in. z największym hamburgerem świata, wsiedli do huśtawki grozy umiejscowioną nad przeogromną przepaścią. W programie nie zabrakło również kilku ciekawych wskazówek takich jak optymalne pakowanie czyli jak spakować się do bagażu podręcznego i wyjechać na 3 tygodnie daleko stąd, sposoby na łysiny. Wzruszająca historia chłopca bez nóg, który z pasją gra w piłkę nożną oraz niewidome dzieci, które nauczyły się jeździć rowerem za pomocą echolokacji. Mieliśmy też swoje „desery” ludzie, którzy pakowali kasę w swój wygląd, bo chcieli wyglądać jak lalka Ken albo postać z Mangi. Moim ulubionym tematem był pies, który hipnotyzuje ludzi.

 

Karol Warda

Reklamy